Kosmetyki do ust.

np. kto usuwa maile?

Kosmetyki do ust.

Postprzez Niuniaaa » So wrz 15, 2018 12:43

Każda z nas ma jakieś kompleksy, czasem dotyczą wyglądu wewnętrznego, czasem jedynie wewnętrznego ja, niepodważalnie jednak zawsze gdzieś się tam pojawiają. U mnie były to usta, do czasu, kiedy odkryłam Kosmetyki Kelly. Są świetne do podkreślania konturów, jak i wewnętrznego wypełnienia. To oczywiście szminki i błyszczyki lepszej klasy, ale zdecydowanie warto wydać na nie te kilka złotych więcej. Wiem co mówię, próbowałam już wielu produktów, na ogół z godnym pożałowania skutkiem.
Niuniaaa

Postprzez » So wrz 15, 2018 12:43

Re: Kosmetyki do ust.

Postprzez Malena » Pn wrz 24, 2018 11:15

Sama zwykle stawiam wyłącznie na pomadki ochronne. Niemniej jednak od dłuższego czasu zastanawiam się, jak powiększane są usta. Udało mi się nawet znaleźć taką terapię w krakowskim gabinecie http://jadoreinstytut.com/medycyna-estetyczna-pl-pl/ i muszę przyznać, że taki zabieg wydaje mi się bardzo kuszący, tym badziej, że ze swoich naturalnych ust nie do końca jestem zadowolona.
Malena

Postprzez Ailis » Śr wrz 26, 2018 21:02

KOSMETYKAMI do ust są na przykład tradycyjne balsamy do ust z apteki, jak na przykład Balmi Berry - apteka internetowa Wapteka ma je w swojej ofercie. Często zawierają potrzebne nam kompleksy witamin, a nie jedynie składniki niezbędne do zmiękczenia ust. Są również odmiany, które chronią przed oparzeniami słonecznymi i opryszczkami, których nikt nie lubi.
Ailis

Postprzez Buntowniczka89 » Wt paź 30, 2018 09:12

Jeżeli chodzi o kosmetyki do ust to ja najbardziej lubię szminki o intensywnym kolorze. Rzadziej, ale też stosuje błyszczyki. Ostatnio kupiłam sobie ładne kolory pomadek w płynie w sklepie https://malahit.pl/ bo akurat zauważyłam świetną promocję na markę Golden Rose. A jest to moja ulubiona firma. Mają oni dobrej jakości produkty i pięknie też pachną.
Buntowniczka89

Postprzez » Wt paź 30, 2018 09:12

Powrót do O wszyskim