Strona 1 z 1

Biznes.

PostNapisane: Pt lip 27, 2018 15:28
przez Buntowniczka89
Witam wszystkich,
co powiecie mi na temat takiego systemu http://www.primesoft.pl/pl/zarzadzanie- ... system-DMS ? Czy warto z niego skorzystać? Od pół roku prowadzę swoją firmę. Już powoli wdrążyłam się w tym temacie i idzie mi nieźle. Jednak praca z dokumentami jest naprawdę ciężka i nie mam nawet dobrego pomysłu na jego archiwizację. Dowiedziałam się, że ten system wszystko ułatwia. Możecie mi coś więcej napisać na ten temat?

PostNapisane: Pt lip 27, 2018 15:28
przez Reklama

Re: Biznes.

PostNapisane: N lip 29, 2018 08:17
przez wezzy
Też mam pytanie odnośnie własnego biznesu, a konkretniej odnosi sie ono do strony https://leasinglaptopa.pl/ oraz braniu do firmy laptopa w leasing. Sądzicie, że to dobre rozwiązanie? Szukam w internecie gdzieś informacji na temat tego komu bardziej kredyt na laptopa się opłaci a komu leasing i nie mogę znaleźć. Doradzi ktoś?

Re: Biznes.

PostNapisane: Pn sie 20, 2018 10:31
przez green
Witam, a czy prowadząc własne biznesy szukacie informacji o tym co nowego w przepisach prawnych, czy wszystko pozostawiacie księgowym?
Ja lubię wiedzieć o nowościach, na przykład od niedawna, bo od 1 lipca zaczął obowiązywać split payment czyli mechanizm podzielonej płatności - więcej na ten temat w tym e-booku: http://infotelecom.pl/split-payment-co-to-jest-i-kto-musi-stosowac/

Re: Biznes.

PostNapisane: Śr wrz 12, 2018 09:26
przez Ailis
Przy prowadzeniu firmy należy prowadzić dobrą kampanię reklamową i mieć obraną strategię marketingową. Jeżeli oferujesz sprzedaż produktów i masz w planach spotykać się z kontrahentami na spotkaniach sprzedażowych, to najlepsze miejsce na tego typu rzeczy to restauracja Akademia. Pyszne jedzenie, piękny wystrój i obsługa dbająca o każdy detal.

Re: Biznes.

PostNapisane: So wrz 22, 2018 16:35
przez Niuniaaa
Jeżeli chodzi o reklamę dla firmy, warto postawić również na flagi reklamowe. A fajne jest to, że przykładowo firma https://print4events.pl oferuje w najróżniejszych formatach oraz wielkościach takie flagi. Także dzięki nim można stworzyć coś naprawdę atrakcyjnego do wizerunku naszej firmy. Warto nad czymś takim pomyśleć.

Re: Biznes.

PostNapisane: Wt kwi 02, 2019 20:28
przez ewelka3222
Wykonuję makijaż permanentny już od dłuższego czasu i zastanawiam się, czy będzie dla mnie opłacalne otwarcie własnego gabinetu. Co o tym sądzicie? A może wypowiedzą się osoby, które taki gabinet posiadają? Jestem zainteresowana tym, co macie do powiedzenia.

PostNapisane: Wt kwi 02, 2019 20:28
przez Reklama