Strona 1 z 1

Biuro księgowe w Gdańsku

PostNapisane: Cz lip 19, 2018 06:34
przez Ailis
Czy zatrudniacie biuro rachunkowe do prowadzenia swojej księgowości czy może robicie to samodzielnie ? Chętnie poznam opinie bo rozglądam się za takim sprawdzonym miejscem. Ale jak na razie to ciężko się zdecydować. Póki co najbardziej korzystną ofertę znalazłam biura rachunkowego w Gdańsku MG Finanse . czy ktoś korzystał z ich usług ?

PostNapisane: Cz lip 19, 2018 06:34
przez Reklama

Re: Biuro księgowe w Gdańsku

PostNapisane: Wt lip 24, 2018 18:12
przez Buntowniczka89
Myślę, że jak ma się odpowiednią wiedzę w tym zakresie to oczywiście można samemu prowadzić księgowość. A jeżeli jednak nie znasz się na tym to wiadomo wtedy przyda się pomoc kogoś wykwalifikowanego. A myślałaś może nad elektronicznym obiegiem dokumentów? Bo to naprawdę świetne rozwiązanie i wszystko przyspiesza... Poczytaj sobie tutaj http://www.primesoft.pl/pl/zarzadzanie- ... system-DMS co nieco o systemie DMS.

Re: Biuro księgowe w Gdańsku

PostNapisane: Śr lis 07, 2018 17:53
przez Rogino
Uważam, że prostą księgowość z jaką mamy do czynienia w gabinetach stomatologicznych możemy z powodzeniem prowadzić samemu oczywiście przepisy się zmieniają trzeba za tym nadążać, ale z drugiej strony są tego typu pomoce jak chociażby wzory - https://www.portalfk.pl/zwalnianie/rozw ... -1042.html do tego wyszczególnione najważniejsze zmiany przepisów dacie radę, ja posiłkująć się takimi portalami daje Wy też dacie.

PostNapisane: Śr lis 07, 2018 17:53
przez Reklama