Jak zadbać o własny wygląd?

np. kto usuwa maile?

Jak zadbać o własny wygląd?

Postprzez Tomik332 » Śr gru 27, 2017 10:59

Jest sporo możliwości jeśli chodzi o kremy do twarzy, ale jak już się pojawią pierwsze zmarszczki to praktycznie żaden krem nie będzie wstanie ich zneutralizować, dlatego [polecam ten zabieg http://tarkiewicz.pl/uslugi/mezoterapia-iglowa/ u dr. Tarkiewicz niesamowity specjalista dzięki któremu moja cera jest znowu piękna i gładka !
Tomik332

Postprzez » Śr gru 27, 2017 10:59

Re: Jak zadbać o własny wygląd?

Postprzez Ailis » Pn mar 12, 2018 10:23

Każda kobieta dba o swój wygląd i stara się używać dobrych kosmetyków. Ja codziennie kremuję twarz, używam maseczek, a do pracy jak idę to robię sobie nienaganny makijaż, bo chcę wyglądać ładnie. Dlatego kupuję kosmetyki w drogerii online https://puderek.com.pl/ bo zawsze mają moje ulubione z Loreal, Revlon czy Catrice. I co najważniejsze dla mnie ceny mają niższe niż w innych drogeriach.
Ailis

Postprzez Danusia » Cz mar 15, 2018 15:34

Pierwsza sprawa, to w ogóle zacząć dbać. Wiele z nas tego nie robi, źle się odżywia, nie wysypia, pracuje ponad siły. Trzeba się dobrze odżywiać, wysypiać, odpoczywać... od czasu do czasu wybrać się do fryzjera, może na jakieś zabiegi relaksacyjne. Warto zajrzeć na portal http://moment.pl aby poczytać jakie zabiegi są najwyżej oceniane przez kobiety.Na Moment.pl można się zapisać na konkretny zabieg kosmetyczny lub fryzjerski.
Danusia

Postprzez tomaszko » Cz mar 15, 2018 16:54

Ja niestety mam problem z twarzą ze względu na lekkie oparzenie chemiczne z dzieciństwa i chyba nic tego nie poprawi
tomaszko

Postprzez Buntowniczka89 » Śr mar 28, 2018 13:38

A ja właśnie szukam miejsca gdzie mogłabym usunąć swój tatuaż. Parę lat zrobiłam sobie na dolnej części pleców tatuaż w chińskich znaków, ponieważ dzisiaj zmieniły mi się poglądy i mama inne już cele życiowe nie czuje się z tym komfortowo. Na stronie https://cosmed24.pl/produkty/9893-laser ... pico-q.php dowiedziałam się, że jest taki laser który może usunąć tatuaż i zależałoby mi właśnie na takim zabiegu. Może wiecie gdzie mogłabym go wykonać?
Buntowniczka89

Postprzez valenae » So maja 12, 2018 13:33

valenae

Postprzez wezzy » Pn lip 30, 2018 16:33

Kilka nowych ciuszków, dodatków i będzie lepiej! Ważne aby samemu sobie się podobać. Mi się udało, bo ostatnio mąż kupił mi okulary https://eyewear24.net/product-pol-26499 ... 27673.html w których prezentuje się bardzo elegancko, a z Wami drogie Panie jak to jest? Jaki styl lubicie najbardziej?
wezzy

Postprzez valenae » Cz wrz 13, 2018 18:19

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comkinozones.rulaserlens.rumedinfobooks.rump3lists.ruspicetrade.ruspysale.rustungun.rulargeheart.ru
lasercalibration.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.ru
mailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.runameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.ru
neatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ru
onesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.rupapercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ru
qualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.ru
readingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.rurectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.ru
salestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.ru
semifinishmachining.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.ru
tenementbuilding.ruultramaficrock.ruultraviolettesting.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.ru
kaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.ru
kleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.ru
lacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.ru
landingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.rulanguagelaboratory.rufactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.ru
galvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ru
haemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ru
haphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ru
heatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.ru
valenae

Postprzez Niuniaaa » Pt wrz 21, 2018 15:40

Myślę, że warto też raz po raz wybrać się do jakiegoś dobrego gabinetu kosmetyczno-fryzjerskiego i właśnie tam dokonać pewnych zmian ;). Jakby nie było co profesjonalne osoby to profesjonalne. A zmiana na lepsze zawsze się przyda. Sama właśnie zmotywowałam się i planuje się wybrać do salonu http://jadoreinstytut.com/lvl-laminowan ... y-lifting/ na laminowanie rzęs. Dzięki temu zabiegowi będę miała pięknie pokręcone i uniesione rzęsy.
Niuniaaa

Postprzez » Pn paź 08, 2018 14:35

Powrót do O wszyskim