Jak panowac nad emocjami

Odpowiedz

:
Aby zapobiec automatycznym rejestracjom, wymagamy, żebyś wpisał oba podane słowa do pola tekstowego umieszczonego pod nimi.
Uśmieszki
:D :) :wink: :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest wyłączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Jak panowac nad emocjami

Re: Jak panowac nad emocjami

Post przez valenae » So maja 12, 2018 14:23

Re: Jak panowac nad emocjami

Post przez elpistolero » Pn lut 19, 2018 18:46

Część ludzi ma to wrodzone, że umieją ukryć targające nimi emocje

Re: Jak panowac nad emocjami

Post przez Malena » Śr sty 31, 2018 10:51

Na pewno lektura takiego artykułu może okazać się bardzo ciekawa. Niemniej jednak jeżeli samodzielnie nie jesteśmy w stanie opanować swoich emocji, warto zwrócić się o pomoc na http://psychomedic.online/ . Mamy tutaj bowiem możliwość skorzystania zarówno z konsultacji, jak i terapii online, a dodatkowo nie musimy jechać do Warszawy, bowiem wystarczy nam dostęp do sieci, co bez wątpienia dodatkowo zagwarantuje nam komfort psychiczny.

Jak panowac nad emocjami

Post przez Ailis » Pt sty 12, 2018 20:51

Chcę poruszyc temat panowania nad emocjami. Wiele osób ma z tym poważny problem i nie potrafią w ogóle zapanować nad swoim stanem emocjonalnym. Wiadomo,że wówczas nie myśli sie racjonalnie i nie jest się wtedy w stanie podejmować rozsądnych decyzji.Postanowiłam poszukać materiałów związanych z tym zagadnieniem i znalazłam interesujący artykuł http://www.challengegroup.pl/jak-panowa ... ocjami/,który pomoze wszystkim tym, którzy maja problem z opanowaniem emocji.

Góra

cron